Košík 0,00 €

Expeduje Dnes


 

Objednávky po telefóne (Po - Pá 9:00 - 17:00)
poradce Martin - volejte: 601 390 244

Doprava ZADARMO pri nákupe nad 190 Euro

MOSER 1854-0050 GENIO Pro

Nový špičkový akumulátorový strihací strojček MOSER Genio Pro sa strihacie hlavicou Magic Blade s výškou strihu 0,7 - 3 mm a šírkou 46 mm. Rýchle dobíjanie, výkonný motor a dve výmenné li-ionové akumulátory. Balenie obsahuje nabíjací stojan, sieťový adaptér, 2 akumulátory, 4 prídavné plastové nástavce, olejničku a čistiaca kefka.


Skladom
178,00 €
147,11 € bez DPH
 ks
 • Kód: 1854-0078
 • Výrobce: MOSER


 
Nový špičkový akumulátorový strojček na vlasy Moser Genio Pro s náhradným akumulátorom.
 
Moser Genio Pro je osadený vysoko kvalitný celokovovou strihacie hlavicou Magic Blade. Šírka strihu je 46 mm a výška strihu možno upravovať od 0,7 mm do 3 mm. Hlavica sa dá jednoducho a rýchlo odklopiť bez zbytočného skrutkovania - tým môžete strojček udržovať stále perfektne čistý.

Strojček obsahuje dva Li-iónové akumulátory, ktoré umožňujú veľmi rýchle nabíjanie - iba 50 min a až 75 min bezkáblového prevádzky, navyše bez pamäťového efektu. Tým docielite nepretržitej prevádzky strojčeka. Strojček disponuje tiež LED indikátorom, ktorý sám určí, kedy je potrebné batériu vymeniť.

Strojček poháňa veľmi silný a spoľahlivý DC motor s 5300 ot. za min. Strojček má tiež veľmi nízku hmotnosť 280 gramov a veľmi tichý chod. To všetko je spracované v elegantnom a predovšetkým ergonomickom šasi s moderným a nadčasovým dizajnom.

Príslušenstvo:
Balenie obsahuje štyri plastové prídavné nástavce s výškou 3 mm, 6 mm, 9 mm, 12 mm, elegantný dobíjací stojanček s adaptérom a dvoma výmennými li-iónovými akumulátormi. V sade tiež nájdete čistiaca kefka na odstránenie zvyškov vlasov a základné mini olejničku s minerálnym olejom na prvých niekoľko použití.

Kľúčové vlastnosti:

 • špičková strihacie hlavice Magic Blade s nastaviteľnou výškou strihu od 0,7 do 3 mm a šírkou strihu 46 mm
 • ľahko odnímateľná hlavice pre rýchlejšiu výmenu a ľahšiu údržbu
 • Nonstop prevádzka - dva akumulátory s najnovšou lítium-iónovou technológiou s výdržou 75 min a dobou nabitie iba 50 min Vám zabezpečí nepretržitú prevádzku
  ľahké vybratie a prehodenie akumulátora, 3x dlhšiu životnosť batérií a bez pamäťového efektu
 • silný DC motor s 5300 ot.
 • nový, moderný dizajn, ktorý ctí ergonómiu
 • super nízka hmotnosť - len 280 g
 • veľmi tichý chod motora
 • LED dióda, ktorá sama oznámi, kedy je potrebné vymeniť batérie
 • rozmery: 180 x 47 x 42 mm
 • príslušenstvo: 2 li-ion akumulátory, nabíjací stojan, plastové prídavné hrebene 3, 6, 9, 12 mm, čistiaci štetec a olejnička sa špeciálnym olejom na strihacie hlavice
 • vyrobené v Nemecku


Tip barbera: "Moser Genio Pro je nový, absolútne špičkový akumulátorový strojček, ktorý je ideálnou voľbou pre všetkých profesionálov, ktorí vyžadujú absolútnu spoľahlivosť a nepretržitú prevádzku. Ten zaisťujú dva výmenné li-o nové akumulátory. Pre dlhú životnosť nezabudnite dostatočne olejovať hlavicu. V prípade potreby je možné túto hlavicu profesionálne prebrúsiť. Ak sa vám hlavice pri dlhšom prevádzke zahrieva, je vhodné použiť špeciálne vychladzovania sprej. "

 

 

MOSER

Nemecká spoločnosť založená v roku 1946 je dnes jedným z najvýznamnejších svetových výrobcov strihacích strojčekov, fénov, kuliem a žehličiek na vlasy.

Od roku 1996 je MOSER súčasťou nadnárodnej korporácie WAHL Professional, patrí teda do najväčšej svetovej korporácie produkujúce výrobky pre profesionálne i domácu starostlivosť o vlasy.

Strihacie strojčeky Moser sú najpredávanejšie a najpopulárnejšie výrobky tohto druhu v Slovenskej republike.

 Co chci ostříhat
Vlasy ÁNO
Napájení
Akumulátorové ÁNO
Zaměření strojku
Na kompletní střih ÁNO
Výdrž na nabití
Určete posuvníkem hodnotu 100 min.
Výška střihu
Určete minimální požadovanou výšku 0,7 mm